Bestuur
VoorzitterMarleen Verbruggenvoorzitter@avgouda.nl
SecretarisAnnelies van Dorpsecretariaat@avgouda.nl
PenningmeesterMarian Verhaeghpenningmeester@avgouda.nl
WedstrijdorganisatieHenk van Zutphenwoc@avgouda.nl
Technische Commissievacanttc@avgouda.nl
AlgemeenLotte Weverslotte.wevers@avgouda.nl
Commissies - Trainingen
Technische CommissieBrendan Troost, Henk van Zutphentc@avgouda.nl
HoofdtrainerBrendan Troosthoofdtrainer@avgouda.nl
Coördinator pupillenGonnie Paulidespupillen@avgouda.nl
Coördinator D-juniorenEric Polsdjunioren@avgouda.nl
Coördinator C-juniorenLaura Molenaar, Jorrit van der Wielcjunioren@avgouda.nl
Coördinator SABPatrick Janssen, Frank van Leeuwensab@avgouda.nl
Coördinator recreantenAgnes Popkemarecreanten@avgouda.nl
Commissies - Wedstrijden
Organisatie GroenhovenloopPeter Spruit, Bernard Disseldorp, Detlev König, René Stallengroenhovenloop@avgouda.nl
Organisatie K&S-instuiven baanAlexander Kirkels, Jorrit vd Wiel, Reinier Bliek, Jelle Smidkens@avgouda.nl
Organisatie K&S-crossHenk van Zutphenkenscross@avgouda.nl
Organisatie NK MastersEggo Bert Smid, Jan Kees Boon, Hans Braker, George Henzenkmasters@avgouda.nl
Organisatie overige wedstrijdenMarianne Groenendijk, Henk van Zutphenmarianne.groenendijk@avgouda.nl
Coordinatie juryledenMarieke vd Graafjuco@avgouda.nl
Inschrijven wedstrijden pupillenAstrid Groenewoudinschrijvingenpup@avgouda.nl
Inschrijven wedstrijden CD-juniorenRenate van Tilburginschrijvingenjun@avgouda.nl
Bijhouden clubrecordsVince di Calogeroclubrecords@avgouda.nl
Commissie onderhandse leningHans Braker, Dick Slobhans.braker@avgouda.nl
Kascontrole Commissie 2016John de Heer, Kitty Verbrugge
Commissies - Activiteiten
Activiteitencommissie SABAlexander Kirkels, Alexander Overkamp, Melissa Benschop, Joost van Zutphen
Commissies - Exploitatie accommodatie en financiën
Onderhoud baancoördinator: Kees van den Doolc.j.dendool@hetnet.nl
VerhuurHenk en Karin van Zutphenverhuur@avgouda.nl
Openen en sluiten baanMarco van Oosten, Andy van Berkel
Coördinatie kantinezakenKarin van Zutphencoordinatie.bar@avgouda.nl
SponsoringVacant, acting: Marleen Verbruggensponsoring@avgouda.nl
Uitvoerend penningmeestersKitty Verbrugge, Jessica Wennekes
Commissie onderhandse leningHans Braker, Dick Slobhans.braker@avgouda.nl
Kascontrole Commissie 2016Bernard Disselborg, Geert Moelker
Commissies - PR en communicatie
WebsiteSaskia Sjollema, Rianne Stalswebsite@avgouda.nl
FotografieHans Braker, Oscar vd Wijkhans.braker@avgouda.nl
Redactie digitaal clubbladSaskia Sjollemaclubblad@avgouda.nl
IT-infraGeorge Henze, Randolf Broer, René Verkerkeict@avgouda.nl
LedenadministratieRandolf Broerledenadministratie@avgouda.nl
VrijwilligersMiranda Brokke, Marieke van de Graaf, Monique Rüeggvrijwilligers@avgouda.nl
Vertrouwenspersonen
VertrouwenspersoonKoert Velders, Marit van Vlietvertrouwenspersoon@avgouda.nl