Bestuur
VoorzitterGeorge Henzevoorzitter@avgouda.nl
SecretarisWalter de Wildesecretariaat@avgouda.nl
PenningmeesterGerrit van Rotterdampenningmeester@avgouda.nl
Algemeen en verhuurHenk van Zutphenhenk.vanzutphen@avgouda.nl
Technische CommissieWim Schulingtc@avgouda.nl
WOCVacantwoc@avgouda.nl
Commissies - Trainingen
HoofdtrainerHayo den Boefthoofdtrainer@avgouda.nl
Coördinator pupillenGonnie Paulidespupillen@avgouda.nl
Coördinator D-juniorenEric Polsdjunioren@avgouda.nl
Coördinator C-juniorenLaura Molenaarcjunioren@avgouda.nl
Coördinator SABPatrick Janssen, Frank van Leeuwensab@avgouda.nl
Coördinator recreantenAgnes Popkemarecreanten@avgouda.nl
Coördinator VB-atletenHayo den Boefthoofdtrainer@avgouda.nl
Commissies - Wedstrijden
Organisatie GroenhovenloopPeter Spruit, Bernard Disseldorp, Detlev König, René Stallengroenhovenloop@avgouda.nl
Organisatie wedstrijdenwoc@avgouda.nl
Organisatie K&S-crossHenk van Zutphenkenscross@avgouda.nl
Organisatie werp wedstrijden / competitieMarianne Groenendijkmarianne.groenendijk@avgouda.nl
Coordinatie juryledenMarieke vd Graafjuco@avgouda.nl
Inschrijven wedstrijden pupillenGeert en Ankie Moelkerinschrijvingenpup@avgouda.nl
Inschrijven wedstrijden CD-juniorenRenate van Tilburginschrijvingenjun@avgouda.nl
Registratie clubrecordsVincent Kruijt, Ruben Koningclubrecords@avgouda.nl
Commissies - Activiteiten
ActiviteitencommissieJoost van Zutphen, Dieuwertje Janssen, Ruben Koning, Frank Rueggac@avgouda.nl
Commissies - Exploitatie accommodatie en financiën
Coördinatie onderhoud accommodatieHenk van Zutphenonderhoud@avgouda.nl
VerhuurHenk van Zutphen, Einte Eisinga, Govert Gijsbersverhuur@avgouda.nl
Openen en sluiten baanMarco van Oosten, Andy van Berkel
Coördinatie kantinezakenKarin van Zutphencoordinatie.bar@avgouda.nl
SponsoringEinte Elsinga, Govert Gijsbers, Annemarie Dekkersponsoring@avgouda.nl
Financiële administratie Jan Kees Boonadministratie@avgouda.nl
Commissie onderhandse leningHans Braker, Dick Slobhans.braker@avgouda.nl
Kascontrole Commissie 2020Frans Hoogland, vacant
Accommodatie Advies CommissieEggo Bert Smid, Hans Braker, Marleen Verbruggeneggobert.smid@avgouda.nl, hans.braker@avgouda.nl, marleen.verbruggen@avgouda.nl
Commissies - PR en communicatie
WebsiteRandolf Broerwebsite@avgouda.nl
FotografieHans Brakerhans.braker@avgouda.nl
Redactie digitaal clubbladEinte Elsingaclubblad@avgouda.nl
IT-infraGeorge Henze, Randolf Broerict@avgouda.nl
LedenadministratieRandolf Broerledenadministratie@avgouda.nl
VrijwilligersMiranda Brokke, Marieke van de Graaf, Monique Rüeggvrijwilligers@avgouda.nl
Vertrouwenspersonen
VertrouwenspersoonKoert Veldersvertrouwenspersoon.koert@avgouda.nl
VertrouwenspersoonMarit van Vlietvertrouwenspersoon.marit@avgouda.nl