Contributiehuis per 1 januari 2018

CategorieVereningingscontributie per jaar (incasso januari)Trainingscontributie per jaar (incasso januari en juli)Totale contributieAfdracht AU (incasso januari)Wedstrijdlicentie AU (incasso januari)
Pupillen C en Mini5155106158
Pupillen A en B51129180158
Junioren C en D511792301614
Junioren A en B512603111614
Senioren en Junioren A en B512603111723
Masters baanatleet 151991501723
Masters baanatleet 2511652161723
VB atleten51711221723
Loopgroepen 1 (recreant)519915017nvt
Loopgroepen 2 (lange afstandsloper)511652161723
Vakantielid51751261723
Extern sportend lid Junior51nvt511614
Extern sportend lid Senior/Master51nvt511723
Niet sportend lid51nvt51nvtnvt
Gastgebruiknvt152152nvtnvt